Thermarest NeoAir Xtherm Large Şişme Mat Antrasit
Thermarest NeoAir Xtherm Large Şişme Mat Antrasit
Thermarest NeoAir Xtherm Large Şişme Mat Antrasit
Thermarest NeoAir Xtherm Large Şişme Mat Antrasit
Thermarest NeoAir Xtherm Large Şişme Mat Antrasit

Thermarest NeoAir Xtherm Large Şişme Mat Antrasit (13252_VAPOR)

Marka : Thermarest
Fiyat : ₺6.299,90(KDV Dahil)
₺699,99 'den başlayan taksitlerle
Thermarest Neo Air XTherm Large Şişme Mat 

Ekstra yalıtım ve ultra hafif paketlenmiş boyutlara ihtiyaç duyduğunuzda, alpinistler  ve dağcılar NeoAir XTherm MAX'a yönelir. Rakipsiz Üçgen Çekirdek Matrisi, herhangi bir havalı uyku pedi yapısının en iyi sıcaklık-ağırlık oranını sunar. Yapı, maksimum kamp konforu için en fazla inç kaynağa sahip olan 2.5 inç (6,4 cm) kalınlığındaki pede üstün stabilite sağlar. Paketlenebilir ped, 6,9 R değerine sahip olup, kullanıcıların onu en zorlu koşullara sokmasına olanak tanır. Dikdörtgen şeklindeki klasik XTherm konstrüksiyonu ile XTherm MAX, yüksek performanslı WingLock valfine sahiptir ve daha büyük bir açıklık ve tek yönlü şişirme sayesinde pedin üç kat daha hızlı şişmesini sağlar. Tüm Therm-a-Rest pedleri gibi, NeoAir XTherm MAX da kaliteyi sağlamak ve çevresel etkiyi en azaltacak şekilde üretilmiştir. Ped nefes tasarrufu sağlayan bir pompa çuvalı, kompakt malzeme çuvalı ve saha tamir takımı içerir.
Eşsiz Sıcaklık-Ağırlık: Patent bekleyen, yansıtıcı ThermaCapture™ teknolojisi radyan ısıyı tutarken Triangular Core Matrix™ yapısı konvektif ısı kaybını en aza indirir; üstelik tüy ve sentetik dolguların hacim, ağırlık veya dayanıklılık sorunları olmadan.
Mükemmel Konfor: 2,5 inç (6,4 cm) kalınlık ve şaşkın iç yapı, rakipsiz stabilite ve destek sağlar.
Ultra Paketlenebilir: Düşük hacimli malzemeler, matı bir su şişesi kadar küçük ultra kompakt hale getirir.
WingLock™ Valf: Sezgisel ve güvenilir valfimiz, daha kolay şişirme ve daha hızlı söndürme için hava akışını en üst düzeye çıkarır. Kanatlar, nefes tasarrufu sağlamak için tek yönlü şişirme için geçiş yapar.
Çoklu Boyutlar: Geniş normal genişlik de dahil olmak üzere çeşitli boyutlar sunmak, macera ihtiyaçlarınıza en uygun uzunluğu seçmenize olanak tanır.
Pompa çuvalı, malzeme çuvalı ve tamir takımı dahildir

Ağırlık: 0.62kg
Genişlik: 64 cm
Uzunluk: 196 cm
Yükseklik: 6.4 cm
Paket Hacmi: 28 x 11 cm
Üst Materyal: 30D rip HT Naylon
Alt Materyal: 70D Naylon

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR