Benzer Ürünler
ASOLO Stynger Bayan Su Geçirmez Trekking Botu
ASOLO Stynger Bayan Su Geçirmez Trekking Botu
ASOLO Stynger Bayan Su Geçirmez Trekking Botu
ASOLO Stynger Bayan Su Geçirmez Trekking Botu
ASOLO Stynger Bayan Su Geçirmez Trekking Botu

ASOLO Stynger Bayan Su Geçirmez Trekking Botu (AYKASLSTYNGERGTXBYN)

Marka : ASOLO
Fiyat : ₺539,00(KDV Dahil)
₺59,89 'den başlayan taksitlerle

Stynger Bayan Su Geçirmez Trekking Botu

Asolo Stynger Goretex trekking botu, çok ağır yükü olmayan yürüyüşçüler için ideal bir trekking botu. Aynı zamanda hız ve performans isteyenlerin de seçimi. Suya dayanıklı, cordura ile güçlendirilmiş süed malzemesi, Goretex su geçirmez, nefes alabilir membranı ile son derece dayanıklı, rahat ve performansa dayalı bir trekking botu.

 

***Her mevsim trekking için kullanılabilir.

Ürün Teknik Özellikleri
Üst Deri : 1,6-1,8mm Su Geçirmez Süed ve Cordura
Astar :Gore-Tex
Anotomik Tabanlık : Şok emilimi için PU orta taban.
Taban: Duo  Asoflex
Ağırlık: 550 gr (38 1/2Numarada)

 
 
Kullanılan Teknolojiler
 


GORE-TEX® Performans Ayakkabıları (Gore-Tex Performance Comfort Footwear)


GORE-TEX® Performans ayakkabıları en uygun ısı muhafazasını sağlayarak, yapılan tüm dış mekan aktivitelerinde ve her türlü koşulda, sizi kuru ve rahat tutar.

Önemli Avantajları:


Orta derecede ısı muhafazası isteyen kişilerin ihtiyacı olan, su geçirmezlik ve nefes alabilirlik.

Faydaları:

Nefes alabilirliğin ve su geçirmez korumanın en uygun birleşimi.
Değişken hava koşullarında yapılan aktivitelerde bile kuru ve rahat hissetmenizi sağlar.

Günlük giyimden zorlu yürüyüşlere kadar, ılıman hava koşullarında yapılan bütün dış mekan aktiviteleri için tasarlanmıştır.
Bütün bileşenler (deriler, kumaşlar, bağcıklar, köpükler ve iplikler) ve bütün ayakkabı yapısı kendi içinde kusursuz olarak koordinedir ve düzenli kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.
 


Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban
 


Duo Asoflex Teknolojisi (İkili Asoflex )

Çift Asoflex, Asolo'nun araştırmasını bir sentezidir. Bu sentezde konfor ve performansı arttırmak için iki madde birlikte eritilir. İlk unsur, bükülmez katı bir maddeden imal edilmiştir. İkinci unsur ise yürüyüşlerde şok emici görevi gören daha yumuşak bir maddeden imal edilmiştir. Erkekler ve kadın için farklı maddelerden üretilmiştir.