ASOLO Shiver Kadın Ayakkabı
ASOLO Shiver Kadın Ayakkabı
ASOLO Shiver Kadın Ayakkabı
ASOLO Shiver Kadın Ayakkabı
ASOLO Shiver Kadın Ayakkabı
ASOLO Shiver Kadın Ayakkabı
ASOLO Shiver Kadın Ayakkabı

ASOLO Shiver Kadın Ayakkabı (AYKASLSHIVERBYN)

Marka : Asolo
Fiyat : ₺339,00(KDV Dahil)
₺37,67 'den başlayan taksitlerle

Asolo Shiver Günlük Bayan Ayakkabı

Asolo Shiver bir trekking botunun dayanıklılığı ile bir trail ayakkabısının performansını bir araya getirerek, trekking ve trail dünyasının tüm avantajlarını bir arada sunuyor. Yaz ve kış yürüyüşleriniz de rahatlıkla kullanacağınız bu model üst derisi loafers süet oluşmuştur.

Mono-yoğunluklu EVA orta taban. Tabanı ise vibram tabandır. Arazi üzerinde iyi bir tutuş vermek için tasarlanmıştır.


Asolo Shiver Ayakkabı
 
Ürün Özellikleri
ÜST:Su geçirmez süet 1,4-1,6 mm
Astar :Velveteen
Anatomik Tabanlık : Approach
Taban: Vibram Tènèrè (gomma-eva).
Ağırlık: 321 gr (38 1/2 numarada)

Ayakkabı numaranızı öğrenmek için tıklayınız

 
Asolo Shiver Ayakkabı


Kullanılan Teknolojiler
 
Dağ Botu
Anti Shock Teknolojisi

Kavram ve tasarımın birleşimi. İleri teknoloji ürünlerin doğal getirisi. Yeni bir orta seviye kategori için geliştirildi. Bu modern tasarım, yeni materyalleri faydalı hale getirerek ağırlığı azaltmış, ağır kullanım şartlarındaki rahatlığı geliştirmiştir..
Yüksek yoğunluklu poliüretan madde topuk bölgesine yerleştirilmiştir. Çift yoğunluklu mikro gözenekli orta taban birleşimi şok emiciliğinde ve konforda yeni bir standart yaratmıştır.
 
 


Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban