Benzer Ürünler
ASOLO Shiraz Gore Tex Bayan Trekking Botu
ASOLO Shiraz Gore Tex Bayan Trekking Botu
ASOLO Shiraz Gore Tex Bayan Trekking Botu
ASOLO Shiraz Gore Tex Bayan Trekking Botu
ASOLO Shiraz Gore Tex Bayan Trekking Botu

Asolo Shiraz Gore Tex Bayan Trekking Botu (AYKASLSHIRAZGTXBYN)

Marka : Asolo
Fiyat : ₺1.499,00(KDV Dahil)
₺166,56 'den başlayan taksitlerle

Asolo Shiraz Bayan Su Geçirmez Trekking Botu

Asolo Shiraz bot, tek parça süet, suya dayanıklı, Schoeller K-Tech üst kısım ve su geçirmez nefes alabilir Gore-Tex® astardan oluşmaktadır. Asolo’nun yeni Dual Density® mikroenjeksiyon orta tabanı, Asolo/Vibram® ortak çalışması ile üretilmiş olup yürüyüş sırasında darbeleri emerken aynı zamanda, en ulaşılmaz bölgelerde yaptığınız trekking faaliyetlerinde sizi rahat ettirir. Bu botta deriyi korumak adına çepeçevre kauçuk çarşak bandı kullanılmıştır.
Ürün Teknik Özellikleri
Üst Deri : Schoeller K-Tech su geçirmez süet deri + 1.6-1.8 mm 
Astar : Gore-Tex Extended Comfort Footwear.
Anotomik Tabanlık : Lite 2
Taban:  Asolo / Vibram Ascent + mikro gözenekli Anti-Shock
Teknoloji: Anti Shock
Ağırlık: 660 gr (38 1/2 Numarada)

 
 
Kullanılan Teknolojiler
 


GORE-TEX® Performans Ayakkabıları (Gore-Tex Performance Comfort Footwear)


GORE-TEX® Performans ayakkabıları en uygun ısı muhafazasını sağlayarak, yapılan tüm dış mekan aktivitelerinde ve her türlü koşulda, sizi kuru ve rahat tutar.

Önemli Avantajları:


Orta derecede ısı muhafazası isteyen kişilerin ihtiyacı olan, su geçirmezlik ve nefes alabilirlik.

Faydaları:

Nefes alabilirliğin ve su geçirmez korumanın en uygun birleşimi.
Değişken hava koşullarında yapılan aktivitelerde bile kuru ve rahat hissetmenizi sağlar.

Günlük giyimden zorlu yürüyüşlere kadar, ılıman hava koşullarında yapılan bütün dış mekan aktiviteleri için tasarlanmıştır.
Bütün bileşenler (deriler, kumaşlar, bağcıklar, köpükler ve iplikler) ve bütün ayakkabı yapısı kendi içinde kusursuz olarak koordinedir ve düzenli kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.


 


Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban
 


Anti Shock Teknolojisi

Kavram ve tasarımın birleşimi. İleri teknoloji ürünlerin doğal getirisi. Yeni bir orta seviye kategori için geliştirildi. Bu modern tasarım, yeni materyalleri faydalı hale getirerek ağırlığı azaltmış, ağır kullanım şartlarındaki rahatlığı geliştirmiştir.


Yüksek yoğunluklu poliüretan madde topuk bölgesine yerleştirilmiştir. Çift yoğunluklu mikro gözenekli orta taban birleşimi şok emiciliğinde ve konforda yeni bir standart yaratmıştır.