Scarpa RIBELLE LITE HD Tonic-Black
Scarpa RIBELLE LITE HD Tonic-Black
Scarpa RIBELLE LITE HD Tonic-Black
Scarpa RIBELLE LITE HD Tonic-Black
Scarpa RIBELLE LITE HD Tonic-Black
Scarpa RIBELLE LITE HD Tonic-Black
Scarpa RIBELLE LITE HD Tonic-Black
Scarpa RIBELLE LITE HD Tonic-Black

Scarpa RIBELLE LITE HD Tonic-Black (71091-250_Tonic-Blck)

Marka : Scarpa
Fiyat : ₺4.899,90(KDV Dahil)
₺544,43 'den başlayan taksitlerle

Scarpa Ribelle Lite HD, hızlı hareket eden dağ yürüyüşleri ve Via Ferrata için tasarlanmış çığır açan bir dağ botudur. Esnek çubuklu C2 kramponlarla uyumludur. 

Ribelle ailesi, insanların geleneksel dağ botlarından daha hızlı hareket etmelerini sağlamak için tasarlanmış yeni nesil botlardır.

Bunun nedeni düşük hacimli teknik hassasiyete sahip, ancak çok daha doğal ve akıcı bir yürüyüş sağlayan belirgin bir ayak yayı olan yeni ARG tipi özel yapısıdır.

Çift yoğunluklu PU yastıklamalı teknik bir Vibram dış tabana sahip yeni Pentax Precision Roll taban ile birleştirilmiştir ve çok daha doğal bir his ve yürüme hareketi sağlar. 

Ribelle Lite'ın üst kısmı, doğrudan laminasyonlu H-Dry membranlı hafif bir mikro teknoloji kumaştır: tamamen su geçirmez ve suyu emmeden yüksek oranda nefes alabilir.

Çoraba oturan dil, hafif bağcık sistemiyle birlikte çalışarak ayağı sıkıca sarar ve anında uyum sağlar.

Üst kısım (ve orta taban), geleneksel bir kauçuk tırnağın ağırlığına yakın herhangi bir ekleme yapmadan mükemmel aşınma direnci sunan yeni bir PU Tech katmanıyla sarılmıştır. 

TEKNİK ÖZELLİKLER 

Vibram

Vibram®, müşterilerinin nerede olurlarsa olsunlar güvenilir ve sürekli kaliteden yararlanabilmelerini sağlamak için endüstriyel tasarım faaliyetlerini, yönetimsel ve devletsel işlevleri, yeni teknoloji ve yeni ürün geliştirmelerini İtalya'nın Varese eyaletindeki Albizzate'de üretilmektedir. 

Cocona®

Cocona, Inc., Boulder, Colorado merkezli özel bir şirkettir. İçerik teknolojilerimiz, hepimizin daha uzun süre dışarıda kalabilmemiz için giysilerin performansını artırır.

Cocona ile güneşe, rüzgara, yağmura, sıcağa ve soğuğa meydan okuyacak.

Cocona® kumaşları bir kumaşın yüzey alanına %800 eklerken Coolmax® için %20

Cocona Breathable Su geçirmez kumaşlar rakiplerinden %50 daha fazla nefes alabilir 

Sock Fit

Çorap gibi saran bir yapı, ayakkabınızla bütünlük hissi veren bir yapı sistemi. Dil, esnek nokta ve yakadan oluşan kısım tek parça S-TECH SCHOELLER elastik teknik kumaştan yapılmıştır. 

HDry®

HDry® kalite standardı sayesinde bu sistemle üretilen ayakkabılar en yüksek seviyede su geçirmezlik, nefes alabilirlik ve izolasyona sahiptir.

Su geçirmez ve nefes alabilen zar, üst iç kısma sıkıca lamine edilmiştir ve suyun girebileceği dikişler ve boşluklar yoktur: yağmur ve soğuk ayakkabının dış yüzeyinde engellenir ve büyük miktarda kuru hava ayaklarınızı sıcak ve rahat tutar.

Ultra ince su geçirmez membran ve benzersiz laminasyon yöntemi, ayağınıza tam oturur ve ayakkabılarınızı gün boyu kuru ve hafif tutar. 

Heel Tension System

"TOPUK GERİLİM SİSTEMİ", botun üst kısmının topuk bölgesine uygulanan yenilikçi bir sistemdir.

Sarp yollardan kaynaklanan şiddetli strese karşı büyük stabilite ve uyum sağlar.

Özel tasarım ve TPU malzemesi, üst kısma tepki vererek burkulma bükülmelerini önler ve zorlu ve engebeli arazilerde bile yürümeyi kolaylaştırır 

AUTOFIT COLLAR

Bilek kısmının ergonomik tasarımı ve özel dolgusu sayesinde, üst kısmın maksimum uyarlanabilirliğini ve rahatlığını sağlayarak yumuşak bölge üzerindeki darbe stresini azaltır.

Her arazide mükemmel performans ve konfor sağlar. 

Flex Point

Flex Point Sistemi, tüm arazilerde destek ve güveni korurken, en sert botlarda bile ayak bileklerinize tam hareket özgürlüğü sağlar. 

Speed Lacing

Üst kısmın ergonomik tasarımı ile entegre edilen "HIZLI BAĞLANTI SİSTEMİ", ayakkabının iç hacimlerinin optimum şekilde ayarlanmasını ve ayağın mükemmel bir şekilde sarılmasını, basit ve hızlı bir şekilde sağlar, uyumu daha hassas ve kişiye özel hale getirir, kullanıcıya her türlü arazide maksimum güven sunar. 

AĞIRLIK 660g – ( 42 numara için )