SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 -22C Uyku Tulumu
SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 -22C Uyku Tulumu
SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 -22C Uyku Tulumu
SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 -22C Uyku Tulumu
SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 -22C Uyku Tulumu

SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 -22C Uyku Tulumu (8681737101110)

Marka : SandFox
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺3.359,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.191,05(KDV Dahil)
₺354,56 'den başlayan taksitlerle

 

Sadece 1400 g ağırlığında efsane Shadow Storm Ultralight V2 yeni tasarımıyla stoklarda.

 

 

AYNI GÜN KARGO
ÇOK SATAN

SAND FOX Shadow Storm Ultralight V2 Uyku Tulumu

 

Sadece 1400 g ağırlığında olan bu üç mevsim sentetik tulum, benzer koruma değerindeki tulumlardan çok daha hafiftir ve çok daha iyi sıkışır.

Small, Medium ve Large boy seçenekleri sayesinde size en uygun bedeni seçebilir, bu sayede hem daha az yük taşır hem de daha sıcak uyursunuz.

 

• Shadow Storm Ultralight V2 uyku tulumu üç mevsim koşullarında sizi sıcak tutması için tasarlandı.

• Tasarım ve malzeme kalitesiyle kendine güvenen bu model, Avrupa’da bulunan uyku tulumu test merkezlerinde test edilerek CE EN (European Standard) ile kendini ispatladı.

• MICRO TEC RIPSTOP dış ve iç kumaşı onu daha da hafif ve dayanıklı yaparken, 3D ULTRA MICRO FIBER dolgusu onun daha da sıcak olmasını sağladı.

• İşte bu üstün malzeme kalitesi sayesinde benzerlerinden daha hafif, iyi sıkışan ve daha sıcak bir tulum yaptık.

 

20D MicroTec Ripstop Dış ve İç Kumaş: Shadow Storm'un benzerlerinden çok daha hafif ve dayanıklı olmasını sağlar. Yumuşak hisli yapısı ve dayanıklılığı sayesinde konforlu ve uzun ömürlüdür.

3D Ultra Micro Fiber Dolgu: SandFox tarafından geliştirilen yeni nesil bu dolgu malzemesi benzerlerine göre daha hafif, daha az yer kaplayan, daha iyi sıkışan ve ısıyı çok daha iyi izole edebilen özelliklere sahiptir. Bu özellikleri ile sırt çantanızda daha az yer kaplarken konforlu bir uyku sunar.

Yeni Nesil Başlık Tasarımı: Klasik başlıklara göre soğuktan daha iyi koruma sunarken, ağırlığın ve hacmin azalmasını sağlar.

Yeni Nesil Ayak Bölümü: Ayaklarınızın duruş anatomisine göre yukarı yönlü genişletilmiştir ve bu sayede hem daha sıcak hem de daha konforlu olmayı garanti eder.

Kilitli YKK Japon Fermuar: Shadow Storm Ultralight V2 uyku tulumu en küçük detaylarda bile kaliteden ödün vermez. Uzun yıllar boyu güvenle kullanılabilmesi için dünyanın en iyi fermuar markası olan YKK kullandık. Otomatik kilitlenebilme özelliği ile siz istemediğiniz sürece fermuarınız açılmaz.

Birleştirilebilir Özellik: Sorunsuz, uzun ömürlü ve kullanışlı YKK fermuarla, gerektiğinde iki farklı uyku tulumunu hızlıca birleştirebilirsiniz.

Geniş İç Malzeme Cebi: Uyurken kullanabileceğiniz bu fermuarlı cebe cüzdan, telefon ve pil gibi malzemelerinizi rahatlıkla koyabilirsiniz.

 

Utku tulumlarında EN STANDARDI EN (European Standard) NEDİR? 2005 yılına kadar uyku tulumlarının ısı izolasyon yetenekleri konusunda kabul edilmiş bir standart yoktu. Üreticiler kendilerinin ve kullanıcıların deneyim ve tecrübelerine dayanarak bu ısı derecelendirmelerini yapıyordu. Bu karışık durumu düzeltmek için Avrupa'da uyku tulumları için EN sertifikası geliştirildi. Günümüzde Avrupa'da bu standardı verebilecek bir kaç laboratuvar bulunmaktadır. Kalitesine güvenen ve müşterilerine doğru bilgiyi vermek isteyen üreticiler, uyku tulumlarını bu laboratuvarlarda test ettirerek sertifikalandırır. Sand Fox uyku tulumlarının tamamı EN sertifikasına sahip olup gerçek ısı koruma değerlerini yansıtmaktadır.

 

Teknik Özellikler

Benzer Ürünler
Etiketler
SANDFOX, SANDFOX Shadow, SANDFOX Shadow Storm, SANDFOX Shadow Storm Ultralight, SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2, SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 -22C, SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 -22C Uyku, SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 -22C Uyku Tulumu, SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 -22C Tulumu, SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 Uyku, SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 Uyku Tulumu, SANDFOX Shadow Storm Ultralight V2 Tulumu, SANDFOX Shadow Storm Ultralight -22C, SANDFOX Shadow Storm Ultralight -22C Uyku, SANDFOX Shadow Storm Ultralight -22C Uyku Tulumu, SANDFOX Shadow Storm Ultralight -22C Tulumu, SANDFOX Shadow Storm Ultralight Uyku, SANDFOX Shadow Storm Ultralight Uyku Tulumu, SANDFOX Shadow Storm Ultralight Tulumu, SANDFOX Shadow Storm V2, SANDFOX Shadow Storm V2 -22C, SANDFOX Shadow Storm V2 -22C Uyku, SANDFOX Shadow Storm V2 -22C Uyku Tulumu, SANDFOX Shadow Storm V2 -22C Tulumu, SANDFOX Shadow Storm V2 Uyku, SANDFOX Shadow Storm V2 Uyku Tulumu, SANDFOX Shadow Storm V2 Tulumu, SANDFOX Shadow Storm -22C, SANDFOX Shadow Storm -22C Uyku, SANDFOX Shadow Storm -22C Uyku Tulumu, SANDFOX Shadow Storm -22C Tulumu, SANDFOX Shadow Storm Uyku, SANDFOX Shadow Storm Uyku Tulumu, SANDFOX Shadow Storm Tulumu, SANDFOX Shadow Ultralight, SANDFOX Shadow Ultralight V2, SANDFOX Shadow Ultralight V2 -22C, SANDFOX Shadow Ultralight V2 -22C Uyku, SANDFOX Shadow Ultralight V2 -22C Uyku Tulumu, SANDFOX Shadow Ultralight V2 -22C Tulumu, SANDFOX Shadow Ultralight V2 Uyku, SANDFOX Shadow Ultralight V2 Uyku Tulumu, SANDFOX Shadow Ultralight V2 Tulumu, SANDFOX Shadow Ultralight -22C, SANDFOX Shadow Ultralight -22C Uyku, SANDFOX Shadow Ultralight -22C Uyku Tulumu, SANDFOX Shadow Ultralight -22C Tulumu, SANDFOX Shadow Ultralight Uyku, SANDFOX Shadow Ultralight Uyku Tulumu, SANDFOX Shadow Ultralight Tulumu,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR