SANDFOX Shadow Storm Ultralight -22C Uyku Tulumu
SANDFOX Shadow Storm Ultralight -22C Uyku Tulumu
SANDFOX Shadow Storm Ultralight -22C Uyku Tulumu

SANDFOX Shadow Storm Ultralight -22C Uyku Tulumu (8681737101110)

Marka : SandFox
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺689,25(KDV Dahil)
İndirimli : ₺549,00(KDV Dahil)
₺66,82 'den başlayan taksitlerle

3 mevsim çok hafif, EN13537 sertifikasına sahip, üstün malzeme kalitesiyle üretilmiş bir uyku tulumudur ve sınıfının en hafif ve az yer kaplayan ürünlerinden biridir.

 

Stoktan Hızlı Gönderi
SANDFOX Shadow Storm Ultralight Uyku Tulumu
  • Shadow Storm Ultralight Uyku tulumu 3 mevsim koşullarında sizi sıcak tutması için tasarlandı.
  • Tasarım ve malzeme kalitesiyle kendine güvenen bu model CE EN13537 sertifikasıyla ile de kendini ispatladı.
  • MicroTec dış kumaşı onu daha da hafif ve dayanıklı yaparken, 3D ULTRA MICRO FIBER dolgusu onun daha da sıcak olmasını sağladı.
  • İşte bu üstün malzeme kalitesi sayesinde benzerlerinden daha hafif, iyi sıkışan ve daha sıcak bir tulum yaptık.

 

  • 20D MikroTec Dış Kumaş: Shadow Storm'un benzerlerinden çok daha hafif olmasını sağlar. Dayanıklı ve yumuşak hisli yapısı sayesinde uzun ömürlü ve konforludur.
  • 3D Ultra Mikro Fiber Dolgu: SandFox tarafından geliştirilen yeni nesil bu dolgu malzemesi benzerlerine göre daha hafif, daha az yer kaplayan, daha iyi sıkışan ve ısıyı çok daha iyi izole eden özelliktedir. Bu özellikleri sayesinde sırt çantanızda daha az yer kaplarken, konforlu bir uyku sunar.

 

Yeni Nesil Başlık Tasarımı
Uyku tulumunuzun şapkası en soğuk koşullarda bile sizi sıcak tutması için tasarlandı. İp büzgüsü ile gerektiğinde küçültülebilir.
 
YKK Japon Fermuar Sistemi
SAND FOX Shadow Storm uyku tulumu en küçük detaylarda bile kaliteden ödün vermez. Bu sebeple dünyanın en iyi fermuarı YKK kullanarak, küçük ayrıntılarda büyük farklar yaratır. 
 
4W Ayak Bölmesi
Uyku tulumu içerisinde vücudun en çok üşüyen yeri olan ayaklar için bu bölümü özel olarak şekillendirdik. Tuluma içeriden baskı uygulasanız bile katmanlar birbirine yapışmaz ve bu sayede ayaklarınız ısı kaybetmez.
 
Göğüs Isı Koruması
Tulum içerisindeki ısının dışarıya çıkmasını engeller. Lastikli yapısı sayesinde daraltıldığında bile sizi rahatsız etmez.
 

EN13537 STANDARDI NEDİR? 2005 yılına kadar uyku tulumlarının ısı izolasyon yetenekleri konusunda kabul edilmiş bir standart yoktu. Üreticiler kendilerinin ve kullanıcıların deneyim ve tecrübelerine dayanarak bu ısı derecelendirmelerini yapıyordu. Bu karışık durumu düzeltmek için Avrupa'da EN 13537 sertifikası geliştirildi. Günümüzde Avrupa'da bu standardı verebilecek bir kaç laboratuvar bulunmaktadır. Kalitesine güvenen ve müşterilerine doğru bilgiyi vermek isteyen üreticiler, uyku tulumlarını bu laboratuvarlarda test ettirerek sertifikalandırır. SandFox uyku tulumlarının tamamı EN 13537 sertifikasına sahip olup gerçek ısı koruma değerlerini yansıtmaktadır.

Teknik Özellikler

 

REGULAR

Kullanım

Kampçılık

EN Aşırı (EN Extreme)

-22oC

EN Alt Limit (EN Lower Limit)

-5,4oC

EN Konfor (EN Comfort)

-0,4oC

Ağırlık

1300 g

Dış Kumaş

20D MicroTec RipStop

Fermuar Yönü

Sol

Dolgu Tipi

Sentetik

Dolgu

3D Ultra Micro Fiber

İç Kumaş

20D MicroTec

Uyku Tulumu Şekli

Mumya - 4W Ayak Kesimi

Boyut (cm)

220 X 80 X 55

Paket Hacmi (cm)

37 X 21

Sıkıştırılmış Paket Hacmi (cm)

25 X 21

Test

EN 13537

Benzer Ürünler