SANDFOX Arctic Extreme -35C Ultralight Kaz Tüyü Uyku Tulumu + Mat Hediyeli
SANDFOX Arctic Extreme -35C Ultralight Kaz Tüyü Uyku Tulumu + Mat Hediyeli
SANDFOX Arctic Extreme -35C Ultralight Kaz Tüyü Uyku Tulumu + Mat Hediyeli
SANDFOX Arctic Extreme -35C Ultralight Kaz Tüyü Uyku Tulumu + Mat Hediyeli

SANDFOX Arctic Extreme -35C Ultralight Kaz Tüyü Uyku Tulumu (8681737101097)

Marka : SandFox
Fiyat : ₺3.349,00(KDV Dahil)
₺372,11 'den başlayan taksitlerle

4 mevsim kış koşullarında konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz, EN13537 sertifikasına sahip, üstün malzeme kalitesiyle üretilmiş bir kaz tüyü uyku tulumudur ve sınıfının en hafif ve az yer kaplayan ürünlerinden biridir.

AYNI GÜN KARGO
SANDFOX Arctic Extreme Ultralight Kaz Tüyü Uyku Tulumu
  • Arctic Extreme Ultralight uyku tulumu en zorlu kış koşullarında sizi sıcak tutması için tasarlandı.
  • Tasarım ve malzeme kalitesiyle kendine güvenen bu model CE EN13537 sertifikasıyla ile de kendini ispatladı.
  • MicroTec RipStop dış kumaşı onu daha da hafif ve dayanıklı yaparken, Avrupa üretimi 90/10 650 Fill özelliğindeki beyaz kaz tüyü dolgusu onun daha da sıcak olmasını sağladı.
  • İşte bu üstün malzeme kalitesi sayesinde benzerlerinden daha hafif, iyi sıkışan ve daha sıcak bir tulum yaptık.

 

  • 20D MikroTec RipStop Dış Kumaş: Arctic Extreme'in benzerlerinden çok daha hafif olmasını sağlar. Dayanıklı ve yumuşak hisli yapısı sayesinde uzun ömürlü ve konforludur.
  • Beyaz Kaz Tüyü, 90/10, 650 Fill (Avrupa Üretimi): SandFox olarak kullandığımız kuş tüyünün kalitesine son derece önem veriyoruz. Bu sayede tulumunuz benzerlerinden daha hafif, daha az yer kaplayan, daha iyi sıkışan ve ısıyı çok daha iyi izole eden özelliktedir. Bu özellikleri sayesinde sırt çantanızda daha az yer kaplarken, konforlu bir uyku sunar.

 

Son Derece Hafif
Son derece hafif ve yumuşak hisli  olan dış kumaşı ve dolgu malzemesi sayesinde, tulumun ağırlığı ve hacmi benzerlerine göre daha azdır. İşte bu üstün özellikleri ile Arctic Extreme, en soğuk şartlarda bile size çok iyi bir koruma sağlar.
Yeni Nesil Başlık Tasarımı
Uyku tulumunuzun şapkası en soğuk koşullarda bile sizi sıcak tutması için tasarlandı. İp büzgüsü ile gerektiğinde küçültülebilir.
 
YKK Japon Fermuar Sistemi
SAND FOX Arctic Extreme uyku tulumu en küçük detaylarda bile kaliteden ödün vermez. Bu sebeple dünyanın en iyi fermuarı YKK kullanarak, küçük ayrıntılarda büyük farklar yaratıyoruz. 
 
Birleştirilebilir Özellik
Uzun yıllar boyu güvenle kullanılabilmesi için dünyanın en iyi fermuar markası olan YKK kullandık. Sorunsuz, uzun ömürlü ve kullanışlı bu fermuarla, gerektiğinde iki farklı uyku tulumunu hızlıca birleştirebilirsiniz.
 
4W Ayak Bölmesi
Uyku tulumu içerisinde vücudun en çok üşüyen yeri olan ayaklar için bu bölümü özel olarak şekillendirdik. Tuluma içerden baskı uygulasanız bile katmanlar birbirine yapışmaz ve bu sayede ayaklarınız ısı kaybetmez.
 
Göğüs Isı Koruması
Tulum içerisindeki ısının dışarıya çıkmasını engeller. Lastikli yapısı sayesinde daraltıldığında bile sizi rahatsız etmez.
 

EN13537 STANDARDI NEDİR? 2005 yılına kadar uyku tulumlarının ısı izolasyon yetenekleri konusunda kabul edilmiş bir standart yoktu. Üreticiler kendilerinin ve kullanıcıların deneyim ve tecrübelerine dayanarak bu ısı derecelendirmelerini yapıyordu. Bu karışık durumu düzeltmek için Avrupa'da EN 13537 sertifikası geliştirildi. Günümüzde Avrupa'da bu standardı verebilecek bir kaç laboratuvar bulunmaktadır. Kalitesine güvenen ve müşterilerine doğru bilgiyi vermek isteyen üreticiler, uyku tulumlarını bu laboratuvarlarda test ettirerek sertifikalandırır. SandFox uyku tulumlarının tamamı EN 13537 sertifikasına sahip olup gerçek ısı koruma değerlerini yansıtmaktadır.

Teknik Özellikler

 

REGULAR

Kullanım

Kampçılık ve Dağcılık

EN Aşırı (EN Extreme)

-35oC

EN Alt Limit (EN Lower Limit)

-14oC

EN Konfor (EN Comfort)

-7oC

Ağırlık

1450 g

Dış Kumaş

20D MicroTec RipStop

Fermuar Yönü

Sol

Dolgu Tipi

Kuş Tüyü

Dolgu

Beyaz Kaz Tüyü 90/10 650 Fill (Avrupa)

İç Kumaş

20D MicroTec

Uyku Tulumu Şekli

Mumya - 4W Ayak Kesimi

Boyut (cm)

220 X 80 X 55

Paket Hacmi (cm)

35 X 21

Sıkıştırılmış Paket Hacmi (cm)

23 X 21

Test

EN 13537

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR