Marmot Solus Featherless Bayan Ceket

Marmot Solus Featherless Bayan Ceket (MARMOT0090)

Marka : MARMOT
Fiyat : ₺1.144,00(KDV Dahil)
₺127,11 'den başlayan taksitlerle

Marmot Solus Featherless Bayan Ceket

700 dolum güçlü kaz tüyü kadar sıcak tutar!

Beklenmedik bir havada inanılmaz bir açık hava macerasına mı atılacaksınız? Bu hafif, Bayan Solus Tüysüz Ceket, soğuk hava giysilerinde aradığınız her şeye sahip. 3M™ Thinsulate™ Geri dönüştürülmüş Tüysüz Yalıtımın %75’i eski ipliklerden geri dönüştürülerek elde edilmiştir ve 700 dolum güçlü kaz tüyü kadar sıcak tutarken, ıslak alanlarda performansını sürdürür. Aynı zamanda Zippin™ Uyumludur, ek sıcaklık ve koruma için belirli Marmot Ceketleri ile fermuarla birleştirilebilir. Bu ceket, kendi cebine katlanıp sığabildiği için alandan istifade ederek çantanızda ve bavulunuzda minimal yer kaplar.


Marmot’Un Bayan Solus Tüysüz Ceketi, kendi cebine katlanabildiği için, çok kolay küçülür ve herhangi bir çantanın içine rahatlıkla sığar. Bu hafif sentetik ceket, 3M Thinsulate Eco Tüysü Yalıtım ile doldurulmuştur ve sıcaklık sağlarken, rüzgardan da korunmanızı sağlar. Dışı, geri dönüştürülmüş malzemelerden oluşturulmuş, dayanıklı Naylon Çifte Mini yırtılmaz kumaşla kaplıdır. Bu sıcak ve çok işlevli ceketin, yalıtımlı yakası ve iki yanda sıcak cepleri vardır. Tabii ki manşetler ve etek ucu sıcak havayı içeri tutmak için elastiktir. Marmot Bayan Solus Tüysüz Ceket, Zippin uyumludur, uyumlu Marmot sert kabuk ceketleri ile birleştirilebilir. Su geçirmezinizin altında sımsıcak bir astarınız olmuş olur!

Marmot Solus Featherless Bayan Ceket Ürün Özellikleri

Malzeme :
100% Recycled Nylon Double Mini Rip 1.1 oz/ yd
Kalıp : Regular Fit
Yalıtım : 3M ® Thinsulate TM Featherless
Ağırlık : 680.4g gr
Sırt Uzunluğu : 66 cm

Kullanılan Teknolojiler

Marmot Featherless

Marmot Featherless

Her türlü ortamda ve her türlü hava koşulunda, her zaman sıcak, 700 dolum güçlü kaz tüyü sıcaklığı ve hissi ile birleşen sentetik yalıtımlı bir cekettir. Marmot Featherless hafif, yalıtımlı ceketler, son teknoloji 3M™ Thinsulate™ ve tüysüz, gevşek dolgulu sentetik yalıtımdan oluşmaktadır. Devamı için tıklayınız.