LIZARD SLY H2O SKIN KOYU GRI SANDALET
LIZARD SLY H2O SKIN KOYU GRI SANDALET

LIZARD SLY H2O SKIN KOYU GRI SANDALET (LIZ_SLY_H2O_SKIN_KG)

Marka : Lizard
Fiyat : ₺338,00(KDV Dahil)
₺37,56 'den başlayan taksitlerle

Ürün Açıklaması

Sly modeline göre, daha konforu ve şık görünümü birleştirerek üst düzey tasarım sunan bir üründür. Outdoor faaliyetlerinizde ve su sporlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz kaliteli ve şık bir sandalet modelidir.

Teknik Özellikleri

Ölçüler: 35/42
Ağırlık (gr): 215 (37 numara baz olarak alınmıştır)

Avantajları

Dokuma kayış yapısı - Dayanıklılığı ve her ayak yapısına mükemmel uyumunu sağlamak amacıyla, ayak çevresine rahatça oturan dokuma yapıya sahiptir ve taban aracılığıyla gizlenmiştir.

Kauçuk tabanları vardır. Kaliteli bileşenleri, her tarza uyabilmeleri için LIZARD tarafından özel olarak geliştirilmektedir.

Bayanlara uyumu - Boyutları 38-40 (unisex) ve 35-42 (bayanlar için) arası değişen, kalıbı bayanların ayak şekline uygun olarak tasarlanmıştır.

Made in ITALY (İtalya'da üretilmiştir) - LIZARD, İtalya'da bulunan fabrikasının üretimiyle övünebilen, sayılı İtalyan markalarından biridir. İtalyan bileşenleriyle, İtalya'da üretildiği için; gerçek İtalyan işçiliğinin muhafaza edilmesini sağlar. Bu sayede evrensel olarak kabul edilen kalite, konfor, stil ve eşsiz tasarım özelliklerine sahiptir. Sonuç olarak, zamanı azaltarak büyük ölçüde esneklik sağlar.

Su dostu - Hem tatlı hem de tuzlu suda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Ayak tabanı yapısı - Daha rahat ve güvenli bir uyum sağlayan ayak tabanı yapısına sahiptir.

Esneklik - Ayağın doğal hareketine izin vermesinin yanı sıra, son derece esnek yapıya sahiptir.

Doğal konumu - Anatomik bombe(ayakkabının burun kısmındaki kalıplı parça) ve ayakkabı kalıbı ile ayağın doğal şeklini desteklemesidir.