KOVEA DEVILS EYE KAFA LAMBASI
KOVEA DEVILS EYE KAFA LAMBASI
KOVEA DEVILS EYE KAFA LAMBASI
KOVEA DEVILS EYE KAFA LAMBASI
KOVEA DEVILS EYE KAFA LAMBASI
KOVEA DEVILS EYE KAFA LAMBASI

Kovea Devil's Eye Kafa Lambası (103-D3)

Marka : Kovea
Fiyat : ₺715,96(KDV Dahil)
₺79,55 'den başlayan taksitlerle

  KOVEA DEVIL'S EYE KAFA LAMBASI      

Özellikler:

  • 40 Metreye kadar sorunsuz aydınlatma sağlar.
  • Su Geçirmez (Water proofs.)
  • LED Ampul ile 80 saat çalışma Süresi          ( 5 metre   )
  • XENON Ampul ile 2:40 saat çalışma süresi ( 40 metre )

Teknik Özellik:

  • Boyut:  78x55x130mm. (Kutu içi)
  • Ağırlık:  100gr. (Batarya dahil 135gr.)
  • Ampul:  0.5mm. 3 EA Süper Beyaz LED - 3V 0.7A High pressure XENON Ampul
  • Batarya:  1.5V 'AAA' X 3EA Pil

         LED Teknolojisi nedir ?

 LED lambalarının doğrusal akışı, aydınlatılan alana doğrudan ışık alınmasını sağlayarak, tek tip aydınlatmayı büyük ölçüde arttırır ve ışık kaynakları arasında aydınlatılamayan karanlık alanları azaltır. Sonuç olarak, yayılan ışık optimum şekilde kullanılır ve enerji tüketimi ve ışık kirliliği azaltılır.

LED lambaların aydınlatma verimliliği, enerji tasarruflu lambalardan (CFL) veya geleneksel olarak sokak aydınlatma sistemlerinde kullanılan yüksek basınçlı sodyum lambalardan (HPS) daha yüksektir (lümen/watt olarak ifade edilir). Buna ek olarak, LED lambalar eski akkor elektrik ampullerine kıyasla sekiz kat daha fazla parlaklık sunar.

LED lambalar düşük gerilimle (< 32v) çalışır ve minimum ısı üretirler; böylece kurulumu ve çalışması sırasında kullanıcılar için oldukça güvenlidir.

LED lambalar 50.000 saatten uzun kullanım ömrüne sahiptir, bu da günde ortalama 8 saat kullanılan bir lambanın kullanım ömrünün 17 yıl olması demektir.

         XENON Ampul nedir ?

Araçların özellikle aydınlatma bulunmayan yollarda ilerlerken yolu pek iyi göremediği, aracın aydınlatmasının yetersiz olduğu söylenir. XENON ampüller ise gün ışına yakın değerde aydınlatma sağlar. XENON lambalar, daha önce kullanılan halojen diye tabir edilen ampullere oranla yaklaşık 3 kat daha fazla ışık üretir. Daha çok ışık üretmesine karşın harcadığı enerji miktarı, halojen ampullerin yarısı kadardır. Ayrıca halojen ampullere göre beş kat daha fazla ömre sahiptirler.