Grenoble Bayan Gore Tex Mont
Grenoble Bayan Gore Tex Mont
Grenoble Bayan Gore Tex Mont
Grenoble Bayan Gore Tex Mont

Marmot Grenoble Gore Tex Bayan Mont (TKSMRMGRNBLJABYN)

Marka : MARMOT
Fiyat : ₺1.155,00(KDV Dahil)

Marmot Grenoble Bayan Gore-Tex® Mont

Grenoble 2 katmanlı GORE-TEX®  kumaş kullanan çok yönlü bir cekettir, bu da her türlü hava koşulunda tam bir koruma sağlar. İhtiyaç olmadığında kapüşon fermuar yardımıyla çıkarılabilir. Aynı zamanda çıkarılabilir kar eteği mevcuttur. Klasik tasarımı ile bu ceketi şehir içinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Ürün Özellikleri
GORE-TEX® 2 katmanlı Kumaş
100 su geçirmezlik için ısıl işlemle yapıştırılmış dikiş bantları
Thermal R yalıtım.
Çıkarılabilir kapüşon
Suya dayanıklı fermuarıyla göğüs cebi
Suya dayanıklı fermuarıyla yan cepler
Çıkarılabilir kar eteği
Fermuarlı iç cep
Kayak gözlüğü cebi
DriClime® astarlı Yaka
Elastik bantla büzülebilir etek ve boyun

Beden ve ürün bakım bilgileri için  ikonları tıklayınız.
 
Marmot Gore tex mont
 
KULLANILAN MATERYALLER
Kullanılan Malzeme : GORE-TEX® 2L 100% Polyester
Sırt Uzunluğu : 69 cm
Kalıp : Regular Fit

Kullanılan Teknolojiler
 
 

GORE-TEX®

NEDİR?

GORE-TEX® kumaşın kalbinde bulunan, suya, rüzgara dayanıklı ve nefes alabilen aşırı derece ince bir zardır. Üzerinde, santimetre karede dokuz milyardan fazla gözenek bulunmaktadır. Bir GORE-TEX® katmanlı kumaş oluşturmak için GORE-TEX® zar yüksek performanslı astar ile kabuk tekstil arasına yerleştirilir. Her bir dikiş potansiyel olarak sızdırıcıdır. İşte bu yüzden GORE-TEX® ürünleri su geçirmezlik için, özel olarak bu işin için eğitilmiş olan üreticilerin bulunduğu sertifikalı fabrikalarda üretilen GORE-SEAM® yalıtım bandına güvenir.
 


Marmot GORE-TEX® Teknoloji Nasıl Çalışılır

Çeşitli outdoor aktiviteleri için tasarlanan bu iki katmanlı yapı, dış katman ile ayrı korunaklı bir yapı olan astarın GORE-TEX® zar ile birbiriyle birleştirilmesinden oluşur. Ayrı astar konfor ve çok yönlülüğü garantiye alır.

Çetin koşullar için tasarlanan üç katmanlı yapı ise dış materyal ile destek materyalinin GORE-TEX® zar ile sandviç yapılarak üretilmesinden ortaya çıkar. Bu üç katmanlı yapı fazladan ağırlık ya da şişirme yapmadan dayanıklılık sağlar.Marmot GORE-TEX® Teknolojinin Faydaları

GORE-TEX® kumaşlar gerçek dayanıklı su geçirmezlik sağlayarak en zorlu şartlarda bile suyun dışarıda kalmasını sağlar.

 

Thermal RTM

Ceketler ve pantolonlardan eldiven ve uyku tulumlarına kadar her yerde kullanılan Marmot'un Thermal R™ yalıtımı, soğuk havada yapılan aktivitelerde kullanılan ultra sıcak sentetik bir çözümdür.

NEDİR?

Thermal R™ is Marmot'un, özellikle faklı soğuk hava koşullarında kullanılan polyester yalıtımlarının tescilli bir ürünüdür.


 
Marmot Thermal RTMTeknoloji Nasıl Çalışılır

Bu eşsiz çok kanallı ve içi boş liflerin birleşimi nem, buharlaşma ve terleme gibi olumsuz etkileri azaltırken aynı zaman maksimum ısıtma sağlamak üzere tasarlanmıştır. İçi boş lifler minimum ağırlıkla mükemmel bir çatı oluştururken, çok kanallı lifler nemi dışarı atar.

 
Marmot Thermal RTM Teknolojinin Faydaları

Thermal R™ yalıtım esnek, mükemmel bir ısıtıcı ve çok sağlamdır.