ASOLO Shiver Erkek Goretex Ayakkabı
ASOLO Shiver Erkek Goretex Ayakkabı
ASOLO Shiver Erkek Goretex Ayakkabı
ASOLO Shiver Erkek Goretex Ayakkabı
ASOLO Shiver Erkek Goretex Ayakkabı

Asolo Shiver Gore Tex Erkek Günlük Ayakkabı (AYKASLSHIVERGTXBAY)

Marka : Asolo
Fiyat : ₺969,00(KDV Dahil)
₺107,67 'den başlayan taksitlerle

Asolo Shiver Erkek Su Geçirmez Ayakkabı

Asolo Shiver Goretex bir trekking botunun dayanıklılığı ile bir trail ayakkabısının performansını bir araya getirerek, trekking ve trail dünyasının tüm avantajlarını bir arada sunuyor. Goretex membranı sayesinde su geçirmez ve nefes alabilir. Ayağınız kuru kalırken ayakkabınızın tüm katmanları nemden korunur. Nefes alabilirlik özelliğiyle ayağınızın iklimini gün boyu kontrol altında tutar. su geçirmeyen Ayakkabı
 
Ürün Özellikleri
ÜST:Suya dayanıklı süet mm 1.6-1.8
Astar :Gore-Tex Extended Comfort Footwear.
Anatomik Tabanlık :: Escape.
Taban: Asolo/Vibram Tènèrè(rubber-eva).
Ağırlık: 360 gr (42 numarada)
 
su geçirmeyen Ayakkabı
 
Kullanılan Teknolojiler
 
Dağ Botu
GORE-TEX® Genişletilmiş Rahatlıktaki Ayakkabılar


GORE-TEX® Genişletilmiş rahat ayakkabılar, yalıtımsız korumaları ile ılık ve sıcak havalarda yaptığınız yüksek seviyeli aktivitelerinizde sizi kuru ve serin tutar.

Önemli Avantajları:Isıyı muhafazasını en aza indirmek isteyen kişilerin ihtiyacı olan, dayanıklı biçimde su geçirmez ve nefes alabilirlik.
Faydaları:

Nefes alabilirliğin ve su geçirmez korumanın en uygun birleşimi.
Sıcak havalarda yapılan aktivitelerde bile kuru ve serin hissetmenizi sağlar.
Günlük giyimden zorlu yürüyüşlere kadar, ılıman hava koşullarında yapılan bütün aktiviteler için tasarlanmıştır.
Gün boyunca iç mekan konforu ve dış mekan koruması sağlar.
Bütün bileşenler (deriler, kumaşlar, bağcıklar, köpükler ve iplikler) ve bütün ayakkabı yapısı kendi içinde kusursuz olarak koordinedir ve düzenli kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.


 


Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban


 
Asolo Ayakkabı Kutupayisi.com

TÈNÈRÈ TABAN (rubber-eva)

Vibram® ortaklığı ile geliştirilen yeni bir Asolo® projesi.

Bu eşsiz kauçuk taban, kendini temizleyen kanalları sayesinde, kullanıcısına, her türlü arazi şartında inanılmaz bir tutuş ve performans sunar. Dış taban tasarımı, harika bir şok emici olan EVA orta taban ile birlikte, yanal bir destek ve koruma sunar. Bütün bu özellikler harika bir görünüm ve performans için bir araya getirilmiştir.

 
Asolo Ayakkabı Kutupayisi.com

Escape Teknolojisi (İkili Asoflex )

Bu ürün grubu tamamen hareket özgürlüğü isteyenler için tasarlanmıştır. Hafif, esnek, konfor ve renk bu grubun özellikleridir. Erkekler ve kadınlar için ayrıcalıklı bir tasarımı vardır. Süet ve kumaş üst yapıları düşük ve yarım bilekli olarak kombine edilmiştir. Dış tabanı yüksek kalitedeki materyaller ve Asolo'nun uzmanlığı ile birleştirilerek yüksek performanslı cazip bir görüntü sunar.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR