Benzer Ürünler
ASOLO Alta Via Goretex Dağcılık Botu
ASOLO Alta Via Goretex Dağcılık Botu
ASOLO Alta Via Goretex Dağcılık Botu
ASOLO Alta Via Goretex Dağcılık Botu
ASOLO Alta Via Goretex Dağcılık Botu

Asolo Alta Via Gore Tex Bayan Dağcılık Botu (AYKASLALTAVIAGTXBYN)

Marka : Asolo
Fiyat : ₺2.079,00(KDV Dahil)
₺231,00 'den başlayan taksitlerle

Asolo Alta Via Bayan Dağcılık Botu

Alta Via suya dayanıklı 2,4mm süet üst deriye sahip teknik tırmanış ayakkabısıdır. İç kısmında su geçirmez ve nefes alabilir Gore-Tex® astar kullanılmıştır. Destek ve bükülme önleme için sert Pebax çerçeve kullanılan Asolo / Vibram taban birçok krampon ile uyumludur.


Asolo goretex ayakkabı
 
Ürün Özellikleri
ÜST:Su geçirmez süet 2,2-2,4mm deri
Astar :Gore-Tex Yalıtımlı Konfor
Anatomik Tabanlık : Lite 3
Taban: Vibram Verical Kauçuk + Pebax Çerçeve + PU Antişok
Ağırlık: 980 gr (42/1 numarada)
Destek DESTEK: Duo Asoflex Fiber Glass + Eva Kaplama

 
Kullanılan Teknolojiler
 
Dağ Botu
GORE-TEX® Genişletilmiş Rahatlıktaki Ayakkabılar

GORE-TEX® Yalıtımlı Ayakkabılar soğuk havalarda ve kışın yapılan dış mekan aktivitelerinde sizi kuru ve rahat tutacak yalıtım seçenekleri sunar.

Önemli Avantajları:


Yüksek derecede ısı muhafazası isteyen kişilerin ihtiyacı olan, su geçirmezlik ve nefes alabilirlik.

Faydaları:

Nefes alabilirliğin ve su geçirmez korumanın en uygun birleşimi.
Çok soğuk ve ıslak şartlarda bile kuru ve sıcak hissetmenizi sağlar.
Yağmur, kar ve buz üzerinde yapacağınız tüm aktiviteler için tasarlanmıştır.
 
 


Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban


 


Vertical Teknolojisi (Dikey Teknolojisi)

Performans ve teknik yeniliklerde en iyiyi arayan profesyonel tırmanışçılar için geliştirilmiştir. Bütün otomatik kramponlarla uyumlu olan bu botlar üst kısmı ve dış tabanı çok dikkatli bir şekilde tasarlanmış, geliştirilmiş ve titiz bir şekilde test edilmişlerdir. Üç yeni element, kaplama, koruma ve performans yapısını oluşturmak için bir araya getirilmiştir. Yanal kabuk enjekte kalıp TPU'dan oluşur. Yanal kauçuk boyunca konumlandırılmıştır ve destek ve koruma sağlaması için de topuk kilit özelliği eklenmiştir.
 


Vertical Teknolojisi (Dikey Teknolojisi)Kauçuk topuk koruması topuk kilidini ve topuk desteğini sağlar. Kalıcı bir şekilde koruyucu bir kabuk yaratmak için yanal kauçuk ve yanal kabuk ile entegre edilmiştir.
 


Later Shell


Yanal kabuk enjeksiyon kalıp TPU'dan oluşur. Yanal kauçuk boyunca konumlandırılmıştır ve destek ve koruma sağlaması için de topuk kilit özelliği eklenmiştir