TESLİMAT:

 

Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleri hemen işleme alıp "AYNI GÜN KARGO" işaretli ürünleri aynı gün içerisinde size göndermeyi hedefliyoruz. Diğer ürünler için depo ve tadarik süreleri göz önünde bulundurularak ortalama teslim süresi 2-4 iş günüdür ve bu süre 7 iş gününe kadar uzayabilir. Siparişinizin gecikmesi durumunda size bilgi verilecektir.

 
İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI:

 

magmaoutdoor.com, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.


Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz;

 

İADE/DEĞİŞİM YAPILACAK ÜRÜN İŞLEMLERİ:

 

1- İade edilecek ürün, teslim alındıktan sonra 14 gün içerisinde, teslim alındığı zamanki hali ile orijinal ambalajında ve kutusuyla, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

2- İade edeceğiniz ürün ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura asıllarının tüm nüshalarını göndermeniz ve "Hesabım" menüsünde yer alan "İade Taleplerim" bölümünde talep oluşturmanız gerekmektedir.

3- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Ürünlerin etiketleri ve bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

5- Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

6- Hijyenik nedenlerden dolayı çorap gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.

7- Müşteri tarafından iade edilen üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit edilmesi hali ile ürünün, müşteri tarafından teslim alındığı şekilde iade edilmemesi halinde ürün tarafımızca iade alınmayacak, bedeli tarafınıza iade olmayacak ve ürünün kargo bedeli müşteri tarafından karşılanmak üzere iadesi gerçekleştirilecektir.

8- Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek sorunlar/arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

9- Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini ARAS KARGO ile birlikte ÜCRETSİZ KARGO  avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. İade ve değişim işlemlerinden önce bizimle irtibata geçerek ARAS KARGO İADE KODU alınması gerekmektedir.

 

Firma Adı: Magma Doğa Sporları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adres: Menekşe 1 Caddesi, Balkanoğlu Çarşısı, No: 7/38, Kızılay, Çankaya, Ankara


 İADE/DEĞİŞİM KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA:

 

1- İade/Değişim gönderimlerinizi, ARAS KARGO  ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek ürünlerin kargo bedeli müşteri tarafından karşılanır ve firmamız sorumlu tutulamaz.

2- İade veya değişim yapacağınız ürünleri, yapmış olduğunuz alışveriş için bir kereye mahsus ARAS KARGO ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Gönderiyi yapmadan önce bizmle iletişime geçip ARAS KARGO İADE KODU almanız gerekmektedir.


DİĞER ŞARTLAR:

1- Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına yapılan iadeler 1-5 gün içerisinde hesaba yansımaktadır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

2- Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim alırken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

SİPARİŞ İPTALİ:

Değerli müşterilerimiz, hatalı sipariş verdiğiniz veya almaktan vazgeçtiğiniz siparişlerinizi "Hesabım" bölümünde, "Siparişlerim" kısmına giriş yaparak iptal etmek istediğiniz sipariş numarası üzerinden, sipariş iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İptal işlemlerinde ücretin tamamı, satın almış olduğunuz yöntemle tarafınıza iade edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR